KONST / Litografier / Färglitografi 12433209
nr 1243 3209
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Karl Momen (f. 1935), Signerad, numrerad 116/150, daterad -99. Motivet: 42x41 cm, med bok
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:13:30
150 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr